Sergio Tacchini Heren Urban Polo
- Doelgroep: Heren
DIT PRODUCT IS HELAAS UITVERKOCHT
De Sergio Tacchini Heren Urban Polo is afkomstig uit de kledingcollectie van Sergio Tacchini, het Italiaanse merk van de voormalig tennisser Sergio Tacchini. De Italiaan lanceerde in 1966 zijn eigen kledingmerk dat meteen opviel door voor het eerst gebruik te maken van kleuren in tenniskleding.
Vandaag de dag staat het merk nog steeds voor elegantie, creativiteit en innovatie. Spelers als John McEnroe, Pete Sampras, Martina Hingis en Novak Djokovic hebben door de jaren heen hun wedstrijden in Tacchini kleding gespeeld. Op dit moment speelt Igor Sijsling zijn wedstrijden in de kleding van Tacchini.
De sportieve polo heeft een normale pasvorm en bevat een klassieke polokraag met knoopsluiting. Het lichtgewicht S-tech stretch materiaal en de strategisch geplaatste mesh panelen zorgt voor optimale bewegingsvrijheid en uitstekende ventilatie. De veelzijdige polo is afgewerkt met het Tacchini logo en kan zowel op als naast de tennisbaan gedragen worden.
Materiaal: 100% polyester
Wij adviseren u om dit artikel een maat groter te kopen dan u gewend bent.
SKU | td_10.26072 |
---|---|
Artikelcode leverancier | 046632-100 |
Doelgroep | Heren |