
adidas 3 Stripes Fleece Pant
- Merk: adidas
- Doelgroep: Dames
- Type broek: Zonder enkelrits
- Gerecycled materiaal: 36%
Plan nu jouw winkelafspraak!
Wil je de nieuwste collecties passen of graag persoonlijk advies op maat? Maak een afspraak en bezoek onze winkel!
Belangrijkste kenmerken:
- Zonder enkelrits;
- Met steekzakken
- Materiaal: 70% Katoen – 30% Gerecycled Polyester
De adidas 3 Stripes Fleece Pant is een trainingsbroek afkomstig uit de kledingcollectie van adidas. Deze collectie is speciaal ontworpen voor sporters die houden van comfortabele kleding van uitzonderlijke kwaliteit.
De trainingsbroek beschikt over een elastische tailleband met aantrekkoord voor een comfortabele en verstelbare pasvorm. De pant heeft de bekende adidas 3 stripes over de gehele lengte van de broek.
De verwerkte ClimaCool technologie is een combinatie van prestatie stoffen, open mesh en ventilatiekanalen die koele lucht de kleding in laat stromen, en warmte en zweet naar buiten. Hierdoor blijf je droog, comfortabel en presterend op je top in de meest verhitte wedstrijden.
SKU | 159516 |
---|---|
Artikelcode leverancier | IC8848 |
Kleur | Zwart |
Kledingtype | Lange Broeken |
Duurzaamheid | Duurzamere keuze |
Merk | adidas |
Doelgroep | Dames |
Type broek | Zonder enkelrits |
Gerecycled materiaal | 36% |
Parley Ocean Plastic
Ieder jaar belandt er meer dan acht miljoen ton plastic afval in de oceanen, wat overeenkomt met één vrachtwagen per minuut die in zee wordt gestort. Onze oceanen zijn een belangrijk onderdeel van onze planeet. Ze hebben een regulerende invloed op ons klimaat en kunnen helpen de gevolgen van klimaatverandering te verminderen. Als samenleving is het belangrijk om onze oceanen vrij te houden van plastic afval om hun gezondheid te waarborgen.
adidas heeft als doel bij te dragen aan preventieve maatregelen door producten te maken die deels zijn gemaakt van Parley Ocean Plastic. Dit plastic wordt verzameld op afgelegen eilanden, stranden en kustgemeenschappen voordat het de oceaan bereikt. Door het plastic afval om te zetten in garen, kan het worden gebruikt als startpunt voor nieuwe producten.