K-Swiss Hypercourt Heren Teamkleding
Testrackets
Binnen Nederland en België bieden wij de mogelijkheid aan om rackets te testen. Je vindt alle beschikbare testrackets in de testracketcategorie.
Zo werkt het:
- Bestel maximaal 2 testrackets. Per testracket betaal je testkosten en borg.
- Na ontvangst kun je de testrackets maximaal 7 dagen testen.
- Stuur de testrackets na 7 dagen gratis retour via het retourportaal.
- Zodra je retour verwerkt is, betalen we de borg aan je terug.
Testkosten
Voor het testen betaal je een vaste test-and-try-fee van €7,50 per testracket.
Borg
We rekenen €50,- borg per testracket. Deze ontvang je volledig terug zodra de testrackets in goede staat zijn geretourneerd.
Veel plezier met testen!
Kenmerken K-Swiss Hypercourt Print Crew:
- Type kraag: Ronde hals
- Kleur: Wit
Kenmerken K-Swiss Hypercourt 7 Inch Short:
- Type Broek: Short
- Kleur: Blauw
Kenmerken K-Swiss Hypercourt Tracksuit Jacket:
- Type kraag: Opstaande kraag
- Kleur: Blauw
Kenmerken K-Swiss Hypercourt Tracksuit Pant:
- Kleur: Blauw
- Type broek: Lange Broek
De K-Swiss Hypercourt Heren Teamkleding bundel combineert stijl en functionaliteit voor de sporter die waarde hecht aan bewegingsvrijheid en een moderne uitstraling. De bundel bestaat uit de K-Swiss Hypercourt Print Crew, een wit T-shirt met een ronde hals dat zorgt voor een ontspannen pasvorm en een klassieke uitstraling. Daarnaast bevat de bundel de K-Swiss Hypercourt 7 Inch Short in blauw, die een moderne uitstraling biedt met zijn kortere lengte en optimale bewegingsvrijheid. Het K-Swiss Hypercourt Tracksuit Jacket met opstaande kraag biedt veelzijdigheid en stijl met zijn tijdloze blauwe kleur, terwijl de K-Swiss Hypercourt Tracksuit Pant comfort en een uitstekende pasvorm biedt voor diverse sportactiviteiten. Deze veelzijdige combinatie uit de bekende Hypercourt-lijn van K-Swiss zorgt ervoor dat je je vrij kunt bewegen zonder stijl of functionaliteit in te leveren, waardoor het een betrouwbare keuze is voor elke sportactiviteit.