Under Armour Tech S26 Dames
Testrackets
Binnen Nederland en België bieden wij de mogelijkheid aan om rackets te testen. Je vindt alle beschikbare testrackets in de testracketcategorie.
Zo werkt het:
- Bestel maximaal 2 testrackets. Per testracket betaal je testkosten en borg.
- Na ontvangst kun je de testrackets maximaal 7 dagen testen.
- Stuur de testrackets na 7 dagen gratis retour via het retourportaal.
- Zodra je retour verwerkt is, betalen we de borg aan je terug.
Testkosten
Voor het testen betaal je een vaste test-and-try-fee van €7,50 per testracket.
Borg
We rekenen €50,- borg per testracket. Deze ontvang je volledig terug zodra de testrackets in goede staat zijn geretourneerd.
Veel plezier met testen!
Kenmerken Under Armour Tech Twist Tee:
- Type kraag: Ronde hals
- Kleur: Groen
Kenmerken Indian Maharadja Kadiri Jack Dames Dash'35:
- Merk: The Indian Maharadja
- Lijn: Kadiri
- Type kraag: Capuchon
- Kleur: Rood
De Under Armour Tech S26 Dames bestaat uit de veelzijdige Tech Twist Tee en de stijlvolle Kadiri Jack van The Indian Maharadja. Deze bundel biedt de sporter comfort en stijl, perfect voor elke activiteit binnen en buiten het veld. Het groene Tech T-shirt uit de Tech-lijn van Under Armour biedt een moderne uitstraling en bewegingsvrijheid, met een klassieke ronde hals die prettig aanvoelt tijdens elke activiteit. De lichte stof zorgt ervoor dat je je vrij kunt bewegen, of je nu bezig bent met een workout of ontspanning zoekt.
De Kadiri Jack, afkomstig van The Indian Maharadja, voegt een stijlvolle, levendige rode kleur toe aan de set. Met een praktische capuchon en een focus op bewegingsvrijheid, biedt deze jack comfort en stijl zonder concessies te doen aan functionaliteit. Het ontwerp is gericht op flexibiliteit en comfort, waardoor je je moeiteloos kunt aanpassen aan elke sportieve uitdaging. De aandacht voor detail en zorgvuldige afwerking maken het een waardevolle aanvulling op je sportgarderobe.