Dunlop LX Team 107
- Kies je maat
-
Testrackets
Binnen Nederland en België bieden wij de mogelijkheid aan om rackets te testen. Je vindt alle beschikbare testrackets in de testracketcategorie.
Zo werkt het:
- Bestel maximaal 2 testrackets. Per testracket betaal je testkosten en borg.
- Na ontvangst kun je de testrackets maximaal 7 dagen testen.
- Stuur de testrackets na 7 dagen gratis retour via het retourportaal.
- Zodra je retour verwerkt is, betalen we de borg aan je terug.
Testkosten
Voor het testen betaal je een vaste test-and-try-fee van €7,50 per testracket.
Borg
We rekenen €50,- borg per testracket. Deze ontvang je volledig terug zodra de testrackets in goede staat zijn geretourneerd.
Veel plezier met testen!
Belangrijkste kenmerken:
- Gewicht: 270 gram
- Type racket: Power
- Snarenpatroon: 16 x 19
- Bespannen: Ja
De Dunlop LX Team 107 is ontworpen voor tennissers die extra snelheid en diepte aan hun slagen willen toevoegen zonder veel kracht te hoeven leveren. Met een lichtgewicht van 270 gram is dit racket gemakkelijk wendbaar en ideaal voor diegenen die op zoek zijn naar power in hun spel.
Dit model heeft een balanspunt van 340 mm, wat betekent dat het balanspunt in het midden ligt. Dit zorgt voor een goede balans tussen power en controle. Het grote blad van 690 cm² biedt een ruime sweet spot, waardoor de bal met de meeste snelheid en zonder nare trillingen wegvliegt. Het snarenpatroon van 16 x 19 draagt bij aan extra power en spinpotentie.
Hoewel de Dunlop LX Team 107 deel uitmaakt van de LX-lijn, biedt Dunlop ook andere series zoals CX, FX en SX, die elk speciaal zijn afgestemd op verschillende speelstijlen. Met deze eigenschappen is het racket een geschikte keuze voor spelers die hun spel willen verbeteren en een krachtige speelstijl willen hanteren.