Sjeng Sports Dinant Pant
- Kies je maat
-
Helaas, dit product is niet langer leverbaar.
Testrackets
Binnen Nederland en België bieden wij de mogelijkheid aan om rackets te testen. Je vindt alle beschikbare testrackets in de testracketcategorie.
Zo werkt het:
- Bestel maximaal 2 testrackets. Per testracket betaal je testkosten en borg.
- Na ontvangst kun je de testrackets maximaal 7 dagen testen.
- Stuur de testrackets na 7 dagen gratis retour via het retourportaal.
- Zodra je retour verwerkt is, betalen we de borg aan je terug.
Testkosten
Voor het testen betaal je een vaste test-and-try-fee van €7,50 per testracket.
Borg
We rekenen €50,- borg per testracket. Deze ontvang je volledig terug zodra de testrackets in goede staat zijn geretourneerd.
Veel plezier met testen!
- Materiaal: Duurzaam en lichtgewicht
- Met elastische tailleband
- Type Broek: Lange broek
De Sjeng Sports Dinant Pant is een uitstekende keuze voor elke tennisser die op zoek is naar comfort en functionaliteit. Deze lange broek is gemaakt van duurzaam en lichtgewicht materiaal, waardoor je vrij kunt bewegen op de baan. De elastische tailleband zorgt voor een perfecte pasvorm, zodat je je volledig kunt concentreren op je spel.
Deze broek biedt de ideale combinatie van stijl en prestaties. Het ontwerp is gericht op bewegingsvrijheid, wat essentieel is tijdens het tennissen. Of je nu een intensieve training hebt of een ontspannen potje speelt, deze broek ondersteunt je bij elke stap. Met de Sjeng Sports Dinant Pant kies je voor kwaliteit en comfort, speciaal ontworpen voor de tennissport.