adidas Melbourne Pro Freelift Tee
- Kies je kleur
-
- Kies je maat
-
Testrackets
Binnen Nederland en België bieden wij de mogelijkheid aan om rackets te testen. Je vindt alle beschikbare testrackets in de testracketcategorie.
Zo werkt het:
- Bestel maximaal 2 testrackets. Per testracket betaal je testkosten en borg.
- Na ontvangst kun je de testrackets maximaal 7 dagen testen.
- Stuur de testrackets na 7 dagen gratis retour via het retourportaal.
- Zodra je retour verwerkt is, betalen we de borg aan je terug.
Testkosten
Voor het testen betaal je een vaste test-and-try-fee van €7,50 per testracket.
Borg
We rekenen €50,- borg per testracket. Deze ontvang je volledig terug zodra de testrackets in goede staat zijn geretourneerd.
Veel plezier met testen!
- Type kraag: Ronde hals
- Kleur: Oranje
De adidas Melbourne Pro Freelift Tee is speciaal ontworpen ter ere van de Australian Open. Dit T-shirt biedt een combinatie van stijl en comfort, ideaal voor elke tennisser die zijn spel wil verbeteren. Met een onderscheidend oranje ontwerp en een ronde hals biedt dit shirt niet alleen een moderne uitstraling, maar ook functionaliteit op de baan.
Dit shirt uit de Pro-lijn van adidas biedt maximale bewegingsvrijheid, zodat je zonder beperkingen kunt spelen. De ronde hals zorgt voor een comfortabele pasvorm, terwijl de opvallende oranje kleur een frisse look geeft. Of je nu op de baan staat of het spel vanaf de zijlijn volgt, dit T-shirt is een uitstekende keuze voor de serieuze tennisser.