Bjorn Borg Dames S3 Set 8
Testrackets
Binnen Nederland en België bieden wij de mogelijkheid aan om rackets te testen. Je vindt alle beschikbare testrackets in de testracketcategorie.
Zo werkt het:
- Bestel maximaal 2 testrackets. Per testracket betaal je testkosten en borg.
- Na ontvangst kun je de testrackets maximaal 7 dagen testen.
- Stuur de testrackets na 7 dagen gratis retour via het retourportaal.
- Zodra je retour verwerkt is, betalen we de borg aan je terug.
Testkosten
Voor het testen betaal je een vaste test-and-try-fee van €7,50 per testracket.
Borg
We rekenen €50,- borg per testracket. Deze ontvang je volledig terug zodra de testrackets in goede staat zijn geretourneerd.
Veel plezier met testen!
Kenmerken Björn Borg Ace Slim Tee:
- Pasvorm: Slim
- Kraagtype: Ronde hals
Kenmerken Björn Borg Ace Pocket Skirt:
- Met elastische tailleband
De Bjorn Borg Dames S3 Set 8 combineert de stijlvolle en functionele eigenschappen van de Björn Borg Ace Slim Tee en de Björn Borg Ace Pocket Skirt. Deze set is een uitstekende keuze voor sporters die comfort en bewegingsvrijheid zoeken zonder in te leveren op stijl.
De Björn Borg Ace Slim Tee is ontworpen met een slanke pasvorm die mooi aansluit op het lichaam, waardoor je comfortabel kunt bewegen. De ronde hals voegt een klassieke touch toe aan dit veelzijdige shirt, dat ook bijdraagt aan een duurzamere keuze dankzij het gebruik van gerecycled elastaan.
De Björn Borg Ace Pocket Skirt, gemaakt van een mix van polyamide en gerecycled elastaan, biedt de perfecte balans tussen stijl en functionaliteit. De elastische tailleband zorgt voor een goede pasvorm, zodat je je vrij kunt bewegen. Deze rok is ideaal voor sporters die waarde hechten aan zowel stijl als comfort, en kan zowel op als buiten het sportveld gedragen worden.
Met de Bjorn Borg Dames S3 Set 8 kies je voor een stijlvolle, comfortabele en functionele outfit die je prestaties ondersteunt en er tegelijkertijd modieus uitziet.